Top Model jest to bardzo popularny program emitowany przez stację TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Ciekawe jury a także Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, czego dowodem są tysiące widzów zgromadzonych przed telewizorami. Do tego można zobaczyć kilka znanych i cenionych w przestrzeni modowej osób, jak na przykład fotografowie światowej sławy, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism.

W ramach tego sezonu o miano Top Model walczyć będzie czternaście osób, wśród których znalazły się także osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jurorów tej osobie, której predyspozycje do zostania modelem lub modelką są największe, co skutkuje tym, że owy uczestnik bezpośrednio dostaje się do domu Top Model. Za to srebrny bilet jest oceną użytkowników Internetu, których zadaniem było wybrać swojego faworyta, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiast trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego należy się spodziewać w tym sezonie?

Produkcja TVN stawia sobie za cel dać nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, a także pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, przez to w każdej edycji postanawia się zgłosić wiele zainteresowanych osób. Co tydzień na uczestników czekają różnego rodzaju konkurencje, które mają sprawdzić, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Jurorzy oceniają ich pracę i decydują o tym, który zawodnik będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrotu do programu po eliminacji, dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modelek a do tego sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W najnowszym sezonie poznamy, kto okaże się kolejnym zwycięzcą Top Model. O ten tytuł konkuruje sporo wartych uwagi uczestników, dlatego zdecydowanie warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz