Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne rzesze fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ zarówno coraz większe zainteresowanie sympatyków muzyki, ale również, coraz większa liczba jego sponsorów. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów zagranicznych artystów oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, ale mimo to, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą porozmawiać z ciekawymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu tematów.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i cudowne chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, również zostaniesz fanem festiwalu i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz