Boxing dla Pań – Nowość

← Powrót do planu zajęć

Boks to atrakcyjna forma ćwiczeń coraz bardziej popularna wśród pań. Trening bokserski umożliwia spalenie zbędnych kalorii, poprawia kondycję, a przy okazji pozwala nauczyć się prawidłowego zadawania ciosów i obron stosowanych przed atakiem, co przekłada się na wzrost pewności siebie. To intensywny trening modelujący równomiernie całe ciało. Boks rozwija wszystkie zdolności motoryczne: siłę, szybkość, wytrzymałość, równowagę oraz koordynację ruchową. To potężny zastrzyk energii i pewności siebie!

  Cennik zajęć - karnety można łączyć z zajęciami Cross Fit Boxing
 • Pojedyncze wejście / 20 PLN
 • Wstęp miesięczny 1 x w tygodniu (4 zajęcia) – 60 PLN
 • Wstęp miesięczny 2 x w tygodniu (8 zajęć) – 100 PLN
 • Wstęp miesięczny 3 x w tygodniu (12 zajęć) – 120 PLN

PROMOCJA!!! Pierwsze wejście na zajęcia dla nowych uczestników - GRATIS.*

* Promocja dotyczy pojedynczego wejścia na zajęcia z instruktorem. Warunkiem skorzystania z promocji jest uprzednie zapisanie się na zajęcia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Dostępność miejsc promocyjnych na zajęciach jest każdorazowo ograniczona i zależy od liczebności uczestników zajęć posiadających karnety, którzy mają pierwszeństwo wejścia na zajęcia.

Prowadzący zajęcia

Dawid Dużyński

Dawid Dużyński

Trener Cross Fit Boxing. Ze sportami walki, głównie boksem, związany od ponad 15 lat. Od ponad 5 lat trener personalny, specjalizujący się w kondycyjnym oraz siłowo-wytrzymałościowym treningu przygotowawczym, skierowanym do zawodników sportów walki. Jego program obejmuje połączenie boksu, kalisteniki, crossfitu i elementów brazylijskiego jiu jitsu. Zwolennik treningów w spartańskich warunkach oraz street workoutu, wyznający zasadę, że to nie miejsce jest najistotniejsze, ale ludzie, z którymi prowadzi się trening – ich motywacja i wola walki. W ramach prowadzonych zajęć Cross Fit Boxing, wykorzystuje swoje doświadczenie trenerskie, dynamicznie modyfikując i dopasowując ćwiczenia do poziomu poszczególnych uczestników, co przekłada się na maksymalne wykorzystanie ich możliwości kondycyjnych i osiągnięcie optymalnego rezultatu treningowego.

Godziny zajęć(1)

 • Poniedziałek

  20:00 - 21:00

  Ostatnie wolne miejsca
  Trener Boxing dla Pań

Najnowsze komentarze
  Archiwa
  Kategorie
  • Brak kategorii